به جان ساخته ایم ، به نان خراب نکنیم!


ساخته ایم ، به نان خراب نکنیم!

نیروهای انقلابی دست به کار شوند
سینه به سینه مردم را در جریان کلاه بزرگ ژنو قرار دهید
باید سینه به سینه در معابر عمومی، وسایل نقلیه، گعده‌های دوستانه، جمع‌های خانوادگی، اجتماعات مذهبی، از طریق رسانه‌ها، پیامک و انواع وسایل و امکاناتی که می‌توان از آن استفاده کرد، به مردم اطلاعات دقیق و جامع از نقشه‌ی خطرناکی که دشمنان برای ایران اسلامی کشیده‌اند، داده شود

"خیبرآنلاین" - صحبت های اخیر باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا، تیر خلاص به مذاکرات قبلی و توافقنامه ای بود که عده ای در داخل برای از آن با فتح بزرگ و پیروزی یاد می کردند.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، سخنان اوباما که یکی از مهمترین طرف های درگیر در مذاکرات ایران و 1+5 است، و اختلاف 180 درجه ای این گفته ها با سخنان تیم مذاکره کننده داخلی و مسئولان دولتی نشان می دهد که در واقع در ژنو، هیچ توافقی صورت نگرفته است.

براساس این گزارش، باراک اوباما روز شنبه با حضور در دهمین نشست سالانه مجمع «سابان» تحت عنوان «روابط آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه‌ای پویا» راجع به مذاکرات و توافقنامه ژنو گفت که برای اولین بار در یک دهه گذشته ، ما پیشروی های برنامه هسته ای ایران را متوقف کردیم. ما نه تنها اطمینان حاصل کرده ایم که در فوردو و نطنز سانتریفوژهای جدید نصب نمی شود بلکه از آنها خواسته ایم غنی سازی بیست درصدی خود را به عقب برانند.

وی همچنین ادامه داد ما میزان اورانیوم غنی شده 20 درصدی ایران را به صفر می رسانیم؛ ما هر روز بازرسان را در فردو و نطنز خواهیم داشت.بازرسی های بیشتر در اراک انجام خواهد شد. و در نتیجه ، در این دوره شش ماهه ، ایران نمی تواند برنامه خود را به پیش ببرد یا به ذخایر اورانیوم غنی شده اش (غنای بالا) بیفزاید.

 


رییس جمهور آمریکا افزود آنچه ما در عوض این اقدامات انجام داده ایم، این تحریم ها به قوت خود باقی می ماند.زیرساخت تحریم ها در بخش نفت ، مالی و بانکی باقی می ماند. کاری که ما کردیم این بود که کمی شیر آب را باز کردیم و همانطور که گفتیم ، حداکثر هفت میلیارد دلار از یکصد میلیارد دلار دارایی آنها که در نتیجه تحریم های ما مسدود شده است ، آزاد می شود.

و... بسیاری از توهین های دیگری که با وقاحت از جانب سرمدار کاخ سفید علیه ایرانیان و عزت و غیرت ایرانی به زبان آمد و در رسانه های بین المللی انعکاس یافت.

اینک، نوبت به انجام وظیفه برای نیروهای انقلابی است تا با مطالعه ی مجدد و دقیق همان توافقنامه ای که وزارت خارجه ترجمه کرده (با همه ی حرف وحدیث هایش) و استخراج آنچه که آقایان خود را ملزم به پرداخت نقدی آن کرده اند و در مقابل، گرفتن مشتی وعده های نسیه که حد و مرزی برای آن تعریف نشده، خود و مردم را در جریان کلاه بزرگی که در ژنو برای ایران بافته شده قرار دهند.

باید سینه به سینه در معابر عمومی، وسایل نقلیه، گعده های دوستانه، جمع های خانوادگی، اجتماعات مذهبی، از طریق رسانه ها، پیامک و انواع وسایل و امکاناتی که می توان از آن استفاده کرد، به مردم اطلاعات دقیق و جامع از نقشه ی خطرناکی که دشمنان برای ایران اسلامی کشیده اند، داده شود.

مردمی که وعده ی فتح اقتصادی و رفاه معیشتی را از میان مذاکرات ژنو شنیده اند، باید بدانند که تحریم کننده اصلی ایران و حریف اصلی ما در 1+5 با صراحتی توهین آمیز می گوید که تنها کمی شیرآب را باز کرده ایم! و برای آنان توضیح داده شود که این هفت میلیارد دلاری که اوباما در نهایت تحقیر، از اموال خودمان برای ما ارسال خواهد کرد، تنها معادل چندماه خرج ایران هم نیست.

ملت باید بدانند که ما به او با عدد و رقم، با کروکی و نشانی دقیق، امتیاز داده ایم و حریف، معدود امتیازاتی که قرار است بدهد را فقط روی هوا اعلام کرده و با هیچ معیار اندازه گیری نمی توان انجام آن را مورد ارزیابی قرار داد. مثلا، ما ملزم شده ایم که غنی سازی از 20 درصد به 5 درصد برسد، قول داده ایم چگونه سایت اراک را به تعطیلی نزدیک کنیم، در فردو چه بکنیم و چه نکنیم، در مقابل حریف قول داده که برخی اقدامات را انجام دهد به این شرط که رضایتش جلب شود. حال، رضایت او چگونه جلب خواهد شد؟ هیچ توضیح و متر و اندازه ای برای آن تعیین نشده است و...

نیروهای انقلابی وظیفه دارند به دقت و ظرافت، با منطق و آگاهی، به میان مردم رفته و آنان را نسبت به کلاه بزرگ ژنو هوشیار کنند. ایرانی جماعت اگر می خواست در نبرد با حریفان، چشمش به دست و جیب و کیسه ی پول او باشد، که تا الآن فاتحه اش خوانده شده بود.

ما اگر به اسطوره های چند قرن گذشته ی خود می بالیم، بدین جهت است که ایستاده مردند نه مثل بعضی ها، خود را به انواع بیماری های نمادین و نمایشی مبتلا کنند، شاید دل طرف مقابل به رحم آید و دست نوازشی به سرش بکشد. هیهات مناالذله!

 

 

http://u313.ir