دولت بهار: نماینده ولی فقیه در استان همدان در خطبه های نماز جمعه این هفته در حسینیه امام خمینی (ره) همدان گفت: در این برهه حساس پیشنهاد برگزاری مناظره به صلاح مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

 


به گزارش ایرنا آیت الله ˈغیاث الدین طه محمدی ˈ افزود : از مناظره ممکن است بدخواهان سوء استفاده کنند و افراد نباید برای بالا بردن خود دیگران را تخریب کنند .

وی تاکید کرد : مسوولان باید وظایف خود را آنگونه که مورد رضای خدا باشد انجام دهند و از سخنان و رفتاری که شان نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مخاطره می اندزد ، پرهیز کنند.

وی گفت : صحبت کردن در خصوص مناظره زمینه تنش فکری ، اجتماعی را در جامعه ، بویژه در محیط های دانشگاهی ایجاد می کند و این امر به صلاح نظام و مردم نیست.

نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد : هیچپگاه نباید آبروی افراد را ببریم و امروز باید صادقانه مشکلات درونی خود را حل کنیم و تنها از طرف مقابل خود انتظار نداشته باشیم .

آیت الله محمدی گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی امانتی است در دست ما و برای رسیدن به اهداف بزرگ انقلاب شهدایی همچون احمدی روشن تقدیم کرده ایم و باید برای حفظ نظام تلاش کنیم .

وی تصریح کرد : نباید بذر عداوت، کینه و بدبینی را در دل مردم بکاریم که به طور قطع همگان ضرور و زیان آن را خواهند دید.

وی در ادامه با اشاره به روز جهانی معلول اظهار داشت: حرمت و شخصیت معلولان باید در جامعه رعایت شود و زمینه های رفاه ،اشتغال و مسکن این قشر از جامعه باید مورد توجه مسوولان امر قرار گیرد.

وی در بخشی از خطبه های نماز همچنین با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: خانواده ها باید از تک فرزندی پرهیز کنند و افزایش فرزند باید مورد توجه همگان قرار گیرد.