تولیت مسجد مقدس جمکران در جمع دانشجویان بسیجی گفت: همانطور که حدوث انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، از برکات ولایت فقیه بوده، بقا و دوام آن هم در گرو ولایت فقیه و تداوم پیوند مستحکم مردم با ولی فقیه است.

همواره درطول تاریخ افرادی بوده اند که می گفتندخدا را قبول داریم اما پیامبر(صل الله علیه و آله) را انکار می کردند؛ در زمان دیگری همین جریان مدعی بودند پیامبر(صل الله علیه و آله) راقبول دارند اما جانشینی علی(علیه السلام) را منکر شدند و در زمان دیگری می گفتند امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) راقبول داریم اما امام خمینی را قبول نداشتند.

وی در ادامه گفت: امروز هم همین جریان با ادعای پیروی خط امام همانند پیشینیان خود همساز بادشمنان امام و اسلام باسرپیچی از بزرگترین میراث امام و تخطی از رهنمودهای قانونمدارانه ولی فقیه زمان فتنه ای عظیم را ایجاد کردند.

یار دیرین و عضو دفتر امام، دسیسه های پس از رحلت امام خمینی را بسیار بیشتر از زمان حیات ایشان دانست و گفت: امروز دشمنی ها و توطئه های مستکبران و ایادی داخلی آنها بسیار بیشتر و پیچیده تر شده است و برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ، ستون اصلی آن یعنی ولایت فقیه را نشانه گرفته اند.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در پایان تصریح کرد برای دوست و دشمن ثابت شده است همانطور که حدوث انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، از برکات ولایت فقیه بوده، بقا و دوام آن هم در گرو ولایت فقیه و تداوم پیوند مستحکم مردم با ولی فقیه است.

http://www.yaspatogh.com/images/articles/y1/ax-emam-khomeini-09.jpg


تولیت مسجد مقدس جمکران در جمع دانشجویان بسیجی گفت: همانطور که حدوث انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، از برکات ولایت فقیه بوده، بقا و دوام آن هم در گرو ولایت فقیه و تداوم پیوند مستحکم مردم با ولی فقیه است.

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران در آیین اختتامیه دوره آموزشی «خط امام»  که در سالن عصر آفتاب این مکان مقدس برگزار شد، در جمع دانشجویان بسیجی استان قم با بیان خاطراتی از درس اخلاق امام خمینی در نجف اشرف، خاطر نشان کرد: حضرت امام همواره تاکید می کردند تا جوان هستید خود را اصلاح کنید، چرا که در کهنسالی این کار بسیار مشکل  می شود.

وی خاطر نشان کرد: شالوده و عمده  تکامل علمی و معنوی حضرت امام نیز در دروره جوانی به دست آمده و مهمترین آثار عرفانی و اخلاقی امام قبل از 30 سالگی تالیف شده است.

نماینده ولی فقیه با استناد به آیات قرآن، سبکباری از تعلقات دنیوی را زمینه سبکبالی برای عروج به سمت عبودیت حق دانست و افزود: طبق آمار 72 درصد شهدا در رده سنی بین 14 تا 20 سالگی قرار دارند که  این واقعیت نشان دهنده  این است  که نوجونان و جوانان به دلیل دلبستگی کمتر به تعلقات دنیوی  بیشتر از دیگران به سوی قله ایثار و شهادت صعود کرده اند.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: طبق روایات اکثر یاران و اصحاب امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) نیز از جوانان هستند.

یار دیرین امام خمینی  در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به کتاب کشف الاسرار و سخنرانی امام در چهارم آبان 1343  تاکید کرد: حضرت امام خمینی از سالها قبل از آغاز نهضت به نظریه ولایت فقیه رسیده بودند و نهضت را بر این اساس آغاز کردند.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان در ادامه از چاپ مقاله به قلم یکی از اصحاب فتنه در نشریه موسسه ای که وظیفه حفظ و صیانت از آثار امام را دارد و خلاف این واقعیت را به حضرت امام نسبت داده، ابراز تاسف کرد.

تولیت مسجد مقدس جمکران در تبیین شرایط آمادگی برای ظهور گفت: پیروی از ولایت فقیه زمینه و تمرینی برای آمادگی ظهور امام زمان(ارواحنا فداه) و تقابل آگاهانه با آن نشانه نفاق است و منتظر واقعی کسی است که با انجام وظایف شرعی در هر لحظه برای ظهور کاملا آماده باشد.

ایشان افزود :همواره درطول تاریخ افرادی بوده اند که می گفتندخدا را قبول داریم اما پیامبر(صل الله علیه و آله) را انکار می کردند؛ در زمان دیگری همین جریان مدعی بودند پیامبر(صل الله علیه و آله) راقبول دارند اما جانشینی علی(علیه السلام) را منکر شدند و در زمان دیگری می گفتند امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) راقبول داریم اما امام خمینی را قبول نداشتند.

وی در ادامه گفت: امروز هم همین جریان با ادعای پیروی خط امام همانند پیشینیان خود همساز بادشمنان امام و اسلام باسرپیچی از بزرگترین میراث امام  و تخطی از رهنمودهای قانونمدارانه ولی فقیه زمان فتنه ای عظیم را ایجاد کردند.

یار دیرین و عضو دفتر امام، دسیسه های پس از رحلت امام خمینی را بسیار بیشتر از زمان حیات ایشان دانست و گفت: امروز دشمنی ها و توطئه های مستکبران و ایادی داخلی آنها بسیار بیشتر و پیچیده تر شده  است و برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ، ستون اصلی آن یعنی ولایت فقیه را نشانه گرفته اند.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان در پایان تصریح کرد برای دوست و دشمن ثابت شده است همانطور که حدوث انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، از برکات ولایت فقیه بوده، بقا و دوام  آن هم در گرو ولایت فقیه و تداوم پیوند مستحکم مردم با ولی فقیه است