یکی از کسانیکه که در صف طویل تخریب گران دکتر احمدی نژاد قرار دارد در سخنی قابل تأمل اقرار جالبی داشته است ، وی حدیث نفس خود کرد و گفت : « اگر شهید رجایی هم می توانست ادامه دهد مثل احمدی نژاد باهاش مشکل پیدا می کردیم و … ! »

http://mehrabadi.persiangig.com/image/111642_351.jpg


میدان ۷۲/ مسعود شفیعی کیا: نگاه صرفاً ابزاری به افرادِ خارج از دایره اولیگارشی یکی از آفات مهم نظام اجتماعی ما می باشد ، که بنابراین دیدگاه ورود هر کسی خارج از دایره اشراف به منطقه ممنوعه ی اجرا و تصمیم سازی وقتی به رسمیت شناخته می شود که آن شخص غلام حلقه به گوش و در خدمت این جریان باشد ولی اگر مستقل حرکت کند و خالصانه به شعار و آرمان های ولایت و انقلاب اسلامی که مردم در رأس آنند فقط بخواهد توجه داشته باشد آماج کینه توزانه ترین حمله ها و دروغ پردازی های اغواگرِ شیطانی می شود که عمق این فاجعه را درباره دکتر احمدی نژاد مشاهده می کنیم ، چنانکه دشمنی ای درباره ایشان روا می دارند که هیچگاه جرأت بروز ذره ای از آن را با شیاطین جهانی نداشته اند و سازمان تخریب ایشان ائتلافی است که بین تمام قدرت طلبان شکل گرفته تا به خیال خود افکار عمومی را از تنها دولتی که واقعاً فکر مردم بود منصرف کنند .

یکی از کسانیکه که در صف طویل تخریب گران دکتر احمدی نژاد قرار دارد در سخنی قابل تأمل اقرار جالبی داشته است ، وی حدیث نفس خود کرد و گفت : « اگر شهید رجایی هم می توانست ادامه دهد مثل احمدی نژاد باهاش مشکل پیدا می کردیم و … ! »

این سخن گویای واقعیتی تلخ است که کشور را گرفتار تناقضات و نقایص متعددی کرده است .

امروز یاد شهید رجایی و خاطراتی از ساده زیستی وی در صورتی عادتاً تکرار می شود که دولتمردانی که در فراموشی فضیلت ها ساده زیستی و دوری از امتیازات را زنده کردند را با کثیف ترین تهمت ها مواجه کرده و صد افسوس خیلی از مؤمنان از کنار این ظلم و جنایت می گذرند و از هتک حرمت دولتی که به تعبیر رهبری عزیز « محبوب ترین دولت ها در ۱۰۰ سال اخیر » و « تمام هشت سالش تلاش برای احیای شعارهای انقلاب » بوده است چشم می پوشند و حتّی بعضاً قربة إلی الله با این جریان عفن و لجن آلود همراه می شوند.

اتاق ۱۲ متری خانه استیجاری رئیس دفتر ، خانه ی پسر رئیس جمهور !

اواخر دولت دهم ، هم زمان با دروغ پردازی هایی که بر علیه دکتر احمدی نژاد و مهندس مشائی می شد برادر عزیز و حزب اللهی مان آقای « علی ریکایی » که آقای مشائی بیش از دوازده سال مستأجرشان می باشد حکایتی جالب را برایم تعریف کرد.

آقای ریکایی که از خانواده ای ایثارگر و شهید داده و جانباز پرور است و خود نیز همواره در صف اوّل حامیان رهبری و انقلاب اسلامی بوده است می گفت : روزی مهندس مشایی به پدر مراجعه کرد و اجازه خواست که دامادش یعنی « مهدی احمدی نژاد » همراه با همسرش چون مشکل مسکن دارند در یکی از اتاق های خانه منزل کنند !!! و چنین بود که با موافقت صاحب خانه اتاق ۱۲ متری خانه استیجاری رئیس دفتر رئیس جمهور ، شد اولین خانه ی پسر رئیس جمهور !

حال شما این ماجرا و امثال آنرا را بگذارید درکنار موج تهمت و فحاشی به دولتی که به گفته رهبری « تلاش و شتابش از دوره های قبل بیشتر بود. » !

روشن است ، در کنار کندروی و زبان بازی بی عمل بقیه اگر این خاطرات خوش از دولت مردم بماند آبرویی برای قدرت طلبان ِ مال اندوز نمی ماند و آنقدر این تخریب های سازمانی بالا گرفت که رهبری در دیدار اخیرشان با دولت ۱۱ – که متأسفانه مشروح آن منعکس نشده است – صریحاً سیاهنمایی ها درباره دولت قبل را « بی انصافی » دانستند.

این روزها شنیده می شود که گفته شده است « پهنای باند اینترنت » موجب کم بارانی و عذاب خشکسالی شده است ، بنابر آنچه که در متن دین آمده ، مسلم است که گناه منجر به بلاهایی مثل خسکسالی هم می شود ولی تا آنجا که در متون دینی ما روشن است ، در رتبه بندی گناهان ، گناهانی شدّت و خباثت بیشتری دارند که با آبروی مؤمن بازی کند و بنابر این در روایات غیبت بدتر از شنیع ترین گناهان دانسته شده و تهمت و اهانت به مومن کمترینی خوانده شده است که شخص را از دین خارج و کافر می کند !

بنابر این در اسلام راستین دفاع دیگر مؤمنان از مؤمنی که مورد چنین ظلمی قرار گرفته اوجب واجبات است به خصوص که آن مؤمن در صف اول مبارزه با استکبار داخل و خارج و دشمن درجه یک صهیوینست باشد .

کفران نعمت تنها بنی اسرائیل را منقرض نکرد بلکه بلایی است که امّت ما را هم گرفتار کرده است ، حال خود قضاوت کنید گناه احتمالی در فضای مجازی – که کاربرد خوب نیز دارد – خشکسالی و بی بارانی به بار می آورد ، یا سکوت خواص در تخریب رئیس جمهور ارزشی ؟! آیا لگد مالی انسانیت و شرافت و اخلاق در رسانه های ارباب قدرت و ثروت که بی نگرانی از مراجع قضایی به دروغ های بی شمار بر علیه دکتر احمدی نژاد و یارانش مبادرت می کنند و همراهی و یا سکوت در برابر آن ، خشم خدایی که خود مدافع مؤمنان است را بر نمی انگیزد ؟!

پس امثال بنده با وجود تهدیدهایی که اخیراً بیش شده پای این دفاع مقدس از رئیس جمهور حزب الله و تنها مردی که در سال های بعد از رحلت امام سرباز خالص ولایت ماند و پرچم عزت ایران ، انقلاب اسلامی و مردم را در کشور و جهان برافراشت می ایستیم تا باز هم از صف کفران نعمت کنندگان و « ناکثین ، مارقین ، قاسطین » انقلاب بیرون باشیم .

ناگفته نماند که چندی پیش در دیداری به ایشان گفتم : « شما زنده و جلو چشم مردم بودید شما رو تحریف کردند ! یه عده رو برای ثبت تاریخ هشت سال دولتتون بگذارید تا وارونه نمایی نکنند ! » ایشان دستی به سینه ام گذاشت و با لبخندی و چهره ای مطمئن گفت : « نمی توانند ما رو تحریف کنند ! »

آری « إن الله یدافع عن الذین آمنوا . » و ما هم وظیفه مان را عمل می کنیم تا إن شاءالله کارگزار خدا باشیم