درست خواندید، این مجلات، سایت ها و روزنامه ها به احمدی نژاد تعلق دارد. هدف ایجاد آن ها شخص احمدی نژاد است. روزی با کاریکاتور، روزی با خبر سازی و روزی با انتشار شایعه، می کوشند که احمدی نژاد را در چشم ملت خار کنند.

 


 

میدان ۷۲/ درست خواندید، این مجلات، سایت ها و روزنامه ها به احمدی نژاد تعلق دارد. هدف ایجاد آن ها شخص احمدی نژاد است. روزی با کاریکاتور، روزی با خبر سازی و  روزی با انتشار شایعه، می کوشند که احمدی نژاد را در چشم ملت خار کنند. ولی ایمان داریم که هر که را او بخواهد عزیز می کند و هر که را بخواهد ذلیل می نماید.

مجله چهچراغ، مجله ای که فقط برای آرایش دکه ها چاپ می شود و فروش آنچنانی ندارد. کارشان شده قکر کنند و با طرحی نو احمدی نژاد را بکوبند. این مجله نزدیک به خاتمی، سوابق درخشانی در خوش خدمتی خود یعنی مقابله با احمدی نژاد دارد.چهلچراغ در کاریکاتوری جلد خود افدام به انتشار تصویری کرده که با یک نگاه می توان از هویت عنادآمیز آن با خبر شد.

72

جالب اینجاست اصغر فرهادی، که به عنوان نقاش امروز زندگی مردم معرفی میشود از سال ۱۳۸۹ تا کنون در ایران فیلمی نساخته است و از مسعود ده نمکی، کارگردان ارزشی سینمای کشور که تا به امروز کسی نتوانسته رکورد مخاطب فیلم هایش را بزند، به عنوان نقاش دیروز کشور یاد می شود. محمد مایلی کهن و فرج الله سلحشور هم که دو عنصر ارزشی هستند، به عنوان نقاشان دیروز در عرصه تلویزیون و ورزش مطرح می شوند.

خلاصه مطلب این است که ارزش ها و ارزشی ها نقاشان دیروز بودند و از امروز باید آن ها را کنار گذاشت. میدان ۷۲، ارزیابی قیاس مع الفارق ظریف و احمدی نژاد را به مخاطب خود می سپارد.

برای مشاهده تصویر در کیفیت بالا روی آن کلیک کنید.

Jenshaye Joor!

http://72sq.com/