به گزارش «امپراتوری دروغ»، شیرینی عبادی که چند سالی است به یک دلال حقوق بشری تبدیل شده است، اخیرا با حضور در برنامه پولتیک با اجرای کامبیز حسینی، درباره موضوع برنامه هسته‌ای ایران سخنانی بر زبان آورده است.


به گزارش میدان۷۲به نقل از افکار نیوز،شیرین عبادی در این برنامه که گویا به نظر می‌رسید به سبب فعالیت‌های تاسیسات هسته‌ای ایران و متوقف نشدن آنها ناراحت بود، با بیان اینکه باید مردم را از خطرات داشتن انرژی هسته‌ای از جمله خطرهای داشتن نیروگاه‌های برق هسته‌ای مطلع کرد، مانند دیگر عوامل ضدانقلاب خارج‌نشین و برخی دنباله‌های داخلی آنها برای آنکه ساخت نیروگاه هسته‌ای بوشهر را بی‌ارزش و غیرموجه جلوه دهد، مدعی شد «… در بوشهر ما یک نیروگاه برق هسته‌ای داریم که سی سال در حال ساخت است و هزینه بسیار بالایی داشته ، علاوه بر تحریم‌ها …».

این ضدانقلاب که به عنوان وکیل حامی‌فتنه ۸۸ و بسیاری از افراد فاسد و جنایتکار بوده است، با بیان اینکه نیروگاه بوشهر در بهترین شرایط تنها سه درصد برق ایران را می‌تواند تولید کند، در راستای وظایف محول شده سعی کرد تا مردم را از ساخت نیروگاه هسته‌ای مأیوس کند؛ اما نگفت که هیچ نیروگاه هسته‌ای تمام برق یک کشور را تامین نمی‌کند به همین سبب جمهوری اسلامی‌ایران به دنبال ساخت نیروگاه‌های هسته‌ای جدید است.

شیرین عبادی در بهانه‌ای دیگر برای خدشه به برنامه هسته‌ای ایران، از قرار گرفتن شهر بوشهر بر روی گسل زلزله سخن گفت و تلاش کرد با تظاهر به نگرانی اینگونه بیان کند که اکنون که ممکن است زلزله این نیروگاه هسته‌ای را تهدید کند، پس بهتر است ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را تعطیل کند!
شیرین عبادی در برنامه پولتیک.

وی که همچون افرادی مانند هنری کیسینجر (وزیر امور خارجه سابق آمریکا)، مناخیم بگین (نخست وزیر سابق اسرائیل)، دالای لاما (رهبر بودائی‌های حامی‌اسرائیل)، اسحاق رابین (نخست وزیر سابقاسرائیل)، شیمون پرز (رئیس جمهور اسرائیل) و باراک اوباما (رئیس جمهور آمریکا) برنده جایزه صلح نوبل شده، در بهانه‌ای دیگر برای اینکه بگوید ایران به انرژی هسته‌ای نیاز ندارد، در واقع اینگونه گفت که «خب! ایران با زباله‌های ناشی از کارگرد نیروگاه برق هسته‌ای چه باید بکند!؟، پس نباید نیروگاه هسته‌ای داشته باشد!».

البته باید به خانم عبادی گفت، شما که “حقوق‌دان” هستید باید بدانید که فرایند ساخت نیروگاه هسته‌ای بوشهر در دوران رژیم پهلوی یعنی حکومتی که شما در آن رئیس دادگاه بودید شروع شد و اگر به گفته شما ساخت نیروگاه هسته‌ای نادرست بوده باید یقه رژیم پهلوی را بگیرید و اگر این کار اشتباه نبوده نباید علیه منافع ملی کشور خود سخن بگویید که با این کار فقط خود را بدنام می‌کنیم.

 

http://72sq.com