دولت بهار: روزنامه آرمان که به روزنامه خانواده هاشمی رفسنجانی معروف امروز (یکشنبه) با تاخیری 5 روزه به خبر منتشر شده در دولت بهار درباره این دیدار واکنش نشان داد و تبریک روز معلم به دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی را نشانه تلاش جریان احمدی نژاد برای بازگشت به قدرت عنوان کرد!


دولت بهار/ 5 روز پیش بود که جمعی از دوستداران دکتر احمدی نژاد برای تبریک روز معلم به دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان رفتند. روزنامه آرمان که به روزنامه خانواده هاشمی رفسنجانی معروف امروز (یکشنبه) با تاخیری 5 روزه به خبر منتشر شده در دولت بهار درباره این دیدار واکنش نشان داد و تبریک روز معلم به دکتر احمدی نژاد و مهندس مشایی را نشانه تلاش جریان احمدی نژاد برای بازگشت به قدرت عنوان کرد! این روزنامه همچنین ضمن شمارش "افرادی که دور تا دور اتاق نشسته اند" این پرسش را مطرح کرد که چرا "5 هزار نفر به دیدار احمدی نژاد نرفتند؟"

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/291585029-1-arman.jpg

متن گزارش روزنامه آرمان تحت عنوان  "دسته گل به دستان به ولنجک رفتند؟" را در ادامه می خوانید:

۱۶ اردیبهشت افرادی به ولنجک رفتند که هدایایی همراه خود داشتند و یک لوح تقدیر! رده سنی آنها جوان بود و کمتر میانسالی در میان آنها دیده می‌شد. لباس‌هایی هم که بر تن داشتند بسیار ساده و با آنچه به قول معروف «مد» است فاصله داشت اما موبایلهایشان «مد روز» بود چون می‌دانستند باید آنچه تا ساعتی بعد اتفاق خواهد افتاد را برای خود و البته هم طیفانشان که مشخص نیست بعد از انتخابات سال ۹۲ چه تعداد هستند، ماندگار کنند. شاید اگر از هر کدام از آنها پرسیده می شد «شما کجا، ولنجک کجا؟» لبخند کمرنگی تحویل می‌دادند و می‌گفتند پیش معلممان می‌رویم! دروغ هم نمی‌گفتند چون شاید محمود احمدی‌نژاد برای آنها حکم معلم را داشته باشد اما به نظر می‌رسد معدودی هستند که در پاسخ به یک سوال طفره نمی‌روند و مابقی با اظهارات و پاسخ‌های دوپهلو تصور می‌کنند که به قول معرو ف مخاطبشان را پیچانده‌اند! اگر فرض بر قانع شدن پرسشگر از پاسخ «تصمیمی گرفته نشده است» به این سوال باشد که احمدی‌نژاد و مشایی چه برنامه‌ای برای آینده دارند اما شدت گرفتن فعالیتهای آنها در ماه‌های اخیر خلاف این پاسخ را ثابت می‌کند. راه اندازی سایت‌های خبری متعدد به نام حامیان و شاید به کام مسئولان دولت قبل، فراخوان ثبت نام هواداران از سوی مرد مورد وثوق احمدی‌نژاد یعنی غلامحسین الهام، حضور در مراسم‌ها و تجمعات مردمی و… همه اینها نشانی از احیای جریان احمدی‌نژادی است. البته تصاویر گویای واقعی نبودن ثبت نام ۵ هزار هواداری است که سایت «هواداران محمود احمدی‌نژاد» مدعی آن شده است که این موضوع با نگاهی به تصویر و افرادی که دور تا دور اتاق نشسته‌اند کاملا مشخص خواهد شد.

جمعی از دوستداران محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم‌مشایی با حضور در نمازخانه دفتر احمدی‌نژاد به مناسبت روز معلم از ایشان تقدیر کردند. این دیدار قرار بود پنجشنبه گذشته برگزار شود که گفته می‌شود به دلیل تراکم کاری احمدی‌نژاد به شنبه موکول شد. بنابراین گزارش یکی از دوستداران دکتر احمدی‌نژاد به نمایندگی از جمع در این دیدار متنی را قرائت کرد که در بخشی از آن آمده است: «در حضور محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار مهربانش نمی‌توان جز سخن مهر گفت. اصلا همه عالم معطوف به رحمت واسعه خدایند. همه، طفیلی هستی عشق‌اند. چرا بنای خلقت، التفات آن یگانه بی‌همتا به اسماء خود بود؛ او با آفرینش انسان کامل، آینه‌ای ساخت تا اسماء خود را به احسن وجه بنگرد. و برخود آفرین گفت: فتبارک‌الله احسن الخالقین. آنجا که ایمان دارم که احمدی‌نژاد یعنی مشایی و مشایی یعنی احمدی‌نژاد. لذا ضمیر خطاب سخنم مفرد است.» در بخش دیگری هم تصریح شده است: « تو به من راه ایمان را نشان دادی. من سال‌ها معتقد بودم. ولی ایمانم ناقص بود. فهمیدم که ایمان غیر از اعتقاد است. چرا که خداوند در قرآنش مدام انسانها را به ایمان دعوت می‌کند. ایمان همان اتصالی است که نور لایزال را بر قلب می‌تاباند. همان علمی ست که منشأش نه کتابخانه‌ها و دانشگاه‌ها که اینها همه وسیله اند؛ بل نوری ست که از وجود ازلی بر قلب آماده می‌تابد. تو به من آموختی؛ اساس برپایی حکومت بر انسانها، برقراری قسط و عدل است. تو اثبات کردی؛ می‌توان در سیل ویرانگر امواج دشمنی‌ها و کینه‌ها، همچون تخته سنگی سِتُرگ، استوار و پابرجا باقی ماند. تو بر خدا تکیه کردی. حتی آن زمان که هلیکوپتر دچار سانحه شد، تنها دست خدا و دعای ولی او، تکیه گاه تو بود. تو به من فهماندی؛ بزرگ‌ترین ماموریت و وظیفه حق‌طلبان عالم، آماده‌سازی و شناساندن مردم جهان با انسان کامل است. و تا او شناخته نشود، معرفتی حاصل نمی‌شود و طلب حضور وی در جانها فوران نخواهد کرد. و او تا آن روز نخواهد آمد. ». این گزارش حاکی از آن است که در پایان مراسم، حاضران هدایایی را به احمدی‌نژاد و رحیم مشایی تقدیم کردند. در بخشی از متنی که به همراه هدیه احمدی‌نژاد تقدیم شد بدین شرح است: « تقدیم به معلم فرهیخته و استاد خود ساخته، آقای دکتر احمدی‌نژاد. به‌پاس آنکه معلم بشر گردید در طریق توحید و عدالت و به انسان آموخت که تا در درون خویش، به عدالت توحیدی محض نرسیده باشد امکان ندارد بتواند در جهان خارج، که نسخه بزرگ‌تری از جهان درونی انسان است، عدالت و توحید را تحقق ببخشد. تقدیم به معلمی که راه ورسم عشق به انسان کامل و امام معصوم غریب مضطر را به همه عالم آموخت، باشد که غیبت مظلومانه او هرچه زودتر به حضور وظهور حقانی اش در مسند حاکمیت جهانی برای اصلاح الهی جامعه بشری بدل شود. »

در نهایت برگزاری چنین مراسم‌هایی با حضور اندک جوانان حامی احمدی‌نژاد در ساختمان ولنجک نشان از آن دارد که این جریان تلاش زیادی برای بازگشت به عرصه قدرت دارد اما دیگر خبری از حامیان سال ۸۴ و ۸۸ نیست. آنطور که آرمان متوجه شد جریان رئیس‌جمهور سابق در حال شبکه‌سازی کشوری است و از این طریق درصدد است با جذب مخاطبان جدید و نه قبلی که اکنون هر کدام از آنها به سمتی رفته‌اند، به بازیابی تشکیلاتی بپردازد. شاید انتخابات مجلس دهم سوژه این جریان باشد که به ضرس قاطع باید امید کمی به آن داشت. اگر گفته شد اصولگرایان با احمدی‌نژاد تماس گرفتند از این باب بوده که شاید اصولگرایان که این روزها شاهد تشتت در اردوگاهشان هستند برای افزایش یاران خود به احمدی‌نژاد زنگ زده باشند یا شاید بواسطه دوستی دیرینه بار دیگر خواستند تا او را از آنچه آنها عیب می‌دانند برحذر سازند. یا شاید این تماس‌ها هم ساخته و پرداخته ذهن یکی از حامیان باشد که رسانه‌ای شده است .

تقدیر از دکتر احمدی نژاد و مهندس رحیم مشایی به مناسبت روز معلم